CONTACTAR | GUIA DE CARRERS | ES | EN | FR

MIDA DEL TEXT | Augmentar la mida del textMida del text normalReduir la mida del text | SENSE ESTILS

Logotip
Capçalera carrer
Portada > Actualitat > Notícies > El Servei Local d’Ocupació actua d’intermediari en els processos de selecció de personal

El Servei Local d’Ocupació actua d’intermediari en els processos de selecció de personal

29/10/2015

Recentment el SLO col·laborava amb una empresa de restauració per aconseguir la contractació de persones de la nostra vila

En el marc de les diferents polítiques municipals que desenvolupa el Servei Local d’Ocupació de Cabrera de Mar per a promoure la creació de llocs de treball, aquest actua com a intermediari entre empreses i persones en situació d’atur. Concretament el SLO de la nostra vila col·laborava darrerament amb l’empresa Viena en la selecció de personal per a l’establiment obert al municipi. El servei municipal realitzava així sessions informatives per als possibles candidats i feia arribar al departament de Recursos Humans de l’empresa els currículums de persones de la població. De la mateixa manera es cedien les instal·lacions de Can Martinet per realitzar les entrevistes.

Arxivat a: General
Recentment el SOL col•laborava amb una empresa de restauració per aconseguir la contractació de persones de la nostra vila
Darrera actualització d’aquest contingut: 09/07/2020 a les 13:48h
Ajuntament de Sant Feliu de Codines

Ajuntament de Cabrera de Mar

Plaça de l'Ajuntament, 5 - 08349

Telèfon: 937 590 091

NIF: P-0802900A

Amb la col·laboració de:

Diputació de Barcelona